Kijkdagen Juniveiling

Op de volgende dagen bent U welkom op de sfeervolle kijkdagen:

Donderdag 18 juni 10.00 - 17.00 uur
Vrijdag 19 juni 10.00 - 17.00 uur
Zaterdag 20 juni 10.00 - 17.00 uur
Zondag 21 juni 10.00 - 17.00 uur

De Juniveiling wordt online gehouden van 22 t/m 26 Juni.

Donderdag 14 en vrijdag 15 mei zijn wij gesloten.

207
verkocht

Antiek mahonie Engelse Biedermeier bank, bekleed met groene velours en 2 rolkussens, ca 1860. br. 215 h. 93 cm.

Richtprijs
€ 700 - € 900
Startbod
€ 500
Hoogste bod
€ 500
1553
verkocht

18e eeuws zilveren miniatuur waterketel met comfoor, Meester Frederik van Strant 1, ca 1725.

Richtprijs
€ 1.000 - € 1.500
Startbod
€ 650
Hoogste bod
€ 650
2082
aftersales

18e eeuws Drentse pastoorskast met 2 paneel deuren onder een geprofileerde kap, eronder 1 lade en rustend op bolpoten. ca. 1800. h. 198 br. 197 d. 73 cm.

Prijs
€ 950
1070
aftersales

Dommershuizen P.C., 1834-1908, olieverf op doek "zeegezicht met vissersboten voor de kust". 56,5 x 76 cm.

Prijs
€ 6.000
1057
verkocht

L.W.R. Wenckebach, 1860-1937, olieverf op doek "Gezicht op de IJssel met zeilboot". 39,5 x 66 cm.

Richtprijs
€ 800 - € 1.200
Startbod
€ 500
Hoogste bod
€ 900
1738
aftersales

5 streng bloedkoraal/parel collier, met antiek 14 krt geelgouden streekslot, bezet met bloedkoraal. l. 50 cm.

Prijs
€ 1.350
1432
aftersales

Antiek 14 krt geelgouden streekbroche, bezet met 1 roosgeslepen diamant. diam. 3 cm.

Prijs
€ 300
1557
verkocht

18e eeuws zilveren kraankan, Meester Dirk van de Goorberg, Delft.

Richtprijs
€ 800 - € 1.200
Startbod
€ 550
Hoogste bod
€ 550
2855
aftersales

Stel wit marmeren tempelleeuwen op betonnen sokkel. h. 114 cm en met sokkel 170 cm.

Prijs
€ 500
423
aftersales

Fraai Groninger staartklok met dubbele kap, handbeschilderde wijzerplaat, maan en datum aanduiding en wekker, in eiken kast. h. 141 zonder beelden br. 50 cm.

Prijs
€ 380
399
aftersales

Zeldzaam 8 daags klokje met emaïlle wijzerplaat en gouden wijzers, ges. Gübelin Lucerne. 11,5 x 11,5 cm.

Prijs
€ 1.000
222
verkocht

Zeer fraai mahonie bankstel, best. uit 2 zits bank en 2 fauteuilles, bekleed met damast, gemaakt bij Pander, omstreeks 1900.

Richtprijs
€ 500 - € 700
Startbod
€ 400
Hoogste bod
€ 400

Registreer, bied mee en
win in enkele stappen

Maak een profiel aan
Maak uw persoonlijke profiel aan om te kunnen bieden op onze website

Bied mee in de veiling
Breng uw bod uit op één of meerdere kavels en volg het verloop

Eindig als hoogste bieder
Volg makkelijk de kavels waar u op geboden heeft via `mijn biedingen`

Betalen en ophalen
U kunt de kavels ophalen, laten verzenden of bezorgen

Schrijf je in en mis geen enkele veiling

Wij zijn gestopt met het verzenden van uitnodigingen per post. Geef daarom uw e-mailadres aan ons door zodat u wel op de hoogte blijft van onze veilingdagen.

inschrijven

Volg ons:

Facebook Twitter