Kijkdagen Aprilveiling

Op de volgende dagen bent U welkom op de sfeervolle kijkdagen:

Donderdag 16 april 10.00 - 17.00 uur
Vrijdag 17 april 10.00 - 17.00 uur
Zaterdag 18 april 10.00 - 17.00 uur
Zondag 19 april 10.00 - 17.00 uur

De Aprilveiling wordt online gehouden van 20 t/m 24 april.

1624
aftersales

14 krt witgouden damespolshorloge, bezet met 32 briljanten, merk Certina. l. 17 cm.

Prijs
€ 950
185
aftersales

18e eeuws mahonie buffetkast, versierd met intarsia en marquetterie, voorruitspringend middenstuk, onder een marmeren blad met 3 laden en 2 deuren, ges. Jac. Berckle, Paris en gemerkt met `Fleur ´d Lille. h.83 br. 117 d. 47 cm.

Prijs
€ 4.700
1447
aftersales

14 krt geelgouden oorstekers elk bezet met 8 briljanten en 1 saffier, ca.0,32 crt.

Prijs
€ 240
836
verkocht

Akkeringa Joh., 1861-1942, olieverf op paneel "Stilleven met fles, fruit en groente". 36,5 x 30 cm.

Richtprijs
€ 1.000 - € 1.500
Startbod
€ 950
Hoogste bod
€ 1.300
166
aftersales

18e eeuws halfronde mahonie commode met 3 laden en daartussen een jalouzie deur, versierd met biesintarsia en koperbeslag, ca 1760. h. 84 br. 56 d. 54 cm.

Prijs
€ 750
837
aftersales

Blommers B.J., 1845-1914, aquarel : Moeder en kind bij venster in interieur". 43 x 26 cm.

Prijs
€ 1.000
1525
aftersales

Zeer grote zilveren boulloir met standaard en bijpassende theepot, voorzien van florale motieven en ivoren grip, Mogelijk Frankfurt, xa 1780. gew. 2500,00 gram.

Prijs
€ 3.700
1551
verkocht

18e eeuws Chinees porseleinen bord, voorzien van blauw decor met bloemen en met Hollands zilveren beugel, anno 1880.(zeer lichte rand chipjes).

Richtprijs
€ 100 - € 150
Startbod
€ 80
Hoogste bod
€ 110
279
aftersales

Zeldzaam 17e eeuws ducumenten kist, bekleed met leder en fraai koperbeslag en handgrepen, de binnenkant bekled met velours. h. 27 br. 39 d. 21 cm. (slotje ontbreekt).

Prijs
€ 600
1512
verkocht

Fraai antiek opaline koekdoos met onderschotel en zilveren plaquette en montuur, Meester W. Baksteen, Rotterdam, ca 1870. (puntgaaf).

Richtprijs
€ 100 - € 130
Startbod
€ 80
Hoogste bod
€ 90
157
aftersales

Zeldzaam mooie 17e eeuwse Renaissance kast met 2 laden en 4 deuren, versierd met fraai snijwerk en in het fries een gesneden lauwertak met bokaal. h. 201 br. 161 d. 70 cm.

Prijs
€ 5.000

Registreer, bied mee en
win in enkele stappen

Maak een profiel aan
Maak uw persoonlijke profiel aan om te kunnen bieden op onze website

Bied mee in de veiling
Breng uw bod uit op één of meerdere kavels en volg het verloop

Eindig als hoogste bieder
Volg makkelijk de kavels waar u op geboden heeft via `mijn biedingen`

Betalen en ophalen
U kunt de kavels ophalen, laten verzenden of bezorgen

Schrijf je in en mis geen enkele veiling

Wij zijn gestopt met het verzenden van uitnodigingen per post. Geef daarom uw e-mailadres aan ons door zodat u wel op de hoogte blijft van onze veilingdagen.

inschrijven

Volg ons:

Facebook Twitter